TOBB 72. Genel Kurulu’nda ‘Türkiye Hepimizin’ mesajı…

tobb

TOBB 72. Genel Kurul’u için Nisan ayında görevlendirilen ajansımız; iletişim stratejisi, sözel kimlik, görsel kimlik, hareketli grafikler ve saha alan uygulamalarını başarı ile tamamlamış ve çözüm ortaklarıyla çok önemli bir organizasyonu daha gerçekleştirmiştir.

‘Türkiye Hepimizin’ mottosuyla konumlandırdığımız TOBB 72. Genel Kurul’u; her zaman olduğu gibi ülkemizin en önemli siyasetçi ve sivil toplum kuruluşlarının liderlerini bir araya getirmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72. Genel Kurulu’nda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; Esas zenginliğin girişimci ruh olduğunu ifade ederek, “Hedeflere ulaşmak istiyorsak, geride kalmak istemiyorsak, her gün bir önceki günden daha fazla çalışmak zorundayız” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan TOBB Başkanı ‘Türkiye hepimizin’ mesajı verdi.​

TOBB’un 72’inci Genel Kurul’u M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Maliye Bakanı Naci Ağbal, İçişleri Bakanı Efkan Ala, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, bazı eski bakanlar, oda ve borsa başkanları ile diğer davetlilerin katılımıyla TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde gerçekleştirildi.

İletişim Çözümleri