TR100

TÜRKİYE 100, TOBB öncülüğünde ve TEPAV işbirliğiyle gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyüyen 100 Şirketi” etkinliğinin, tüm  iletişim çözümleri ve etkinlik kimliklendirmesi için ajansımız Publicad seçildi.

En hızlı büyüyen şirketleri belirleyen Türkiye 100 etkiliğinin ödül töreninde konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,

“Ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinin başarılarına küresel ölçekte dikkat çekmek ve küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek istiyoruz” dedi.​

Ödül Töreni TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin de katılımıyla gerçekleştirildi.  Satışlarını 3 yılda yüzde 4 bin 473 oranında artıran Antalya firması Ares Tersanecilik ilk sırayı aldı. İlk 100’deki şirketler, Türkiye’den 12 kat daha hızlı büyüdü. Listede en çok şirketin İstanbul’dan, sektörel ağırlığın ise toptan ticarette olduğu görüldü.

Publicad, bu önemli etkinlik için planladığı, ürettiği iletişim çözümlerini ve göstergelerini %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlamıştır.

İletişim Çözümleri