B20 Ankara, 2015 Ekonomi Toplantısı

tobb

TOBB ve B20 Türkiye Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde Başkent’teki bu büyük organizasyonda bir araya gelen küresel iş dünyasının aktörleri, paranın patronları Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları; birlikte ekonomideki sıkıntılara ortak çözümler bulmaya çalıştılar.

B20 Türkiye Konferansı’na 60 ülkeden 1000’in üzerinde işadamı ve finans dünyası temsilcisinin katılımıyla gerçekleşti.

Organizasyon firması DORAK ve TOBB Organizasyon komitesi ile yaptığımız toplantılar sonucunda; ajansımızın oluşturduğu iletişim stratejisine uygun sloganlar ve görsel kimlik materyalleri oluşturulmuş, stratejiye uygun saha ve alan uygulamaları başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Açılış’ta ve Gala’da kullanılmak üzere Mevlana’nın “yedi öğüdünden” bir marş bestelenmiş ve her iki lansman filminde de kullanılmıştır.

Marşımızın bestecisi Mete Artun ve Utar Artun “Yedi Öğüdü” çok sesli koro vokal performansı eşliğinde senfonik dokuda bestelemiş ve çok başarılı bir çalışmaya imza atmışlardır.

Bestecimiz Utar Artun dünyanın en önemli müzik ödülleri olan Grammy Müzik Ödülleri 2015’te bu yıl jüri üyesi olarak seçilmiştir.

Ana temamız olan; Türkiye’nin simgelerinden oluşturulmuş “mozaik barış güvercinimiz” ve sloganımız  “All of the piecess, all for business”ı saha alan uygulamalarında tüm led ekranlarda hareketli grafikler olarak yoğun bir şekilde kullanarak, dinamik bir saha alan görsel kimliklendirmesi gerçekleştirdik.

Görsel Kimliklendirme
Lansman Filmleri
Alan Giydirmeleri

Diğer Haberler:

[touchcarousel id=’1′]
İletişim Çözümleri